تبلیغات
روانپزشکی روانشناسی - قرص سرترالین (Sertraline)
 

قرص سرترالین (Sertraline)

نوشته شده توسط :نیلوفر باوفا
یکشنبه 17 مرداد 1389-02:19 ق.ظ

 

راهنمایی های عمومی :

1- قبل از مصرف این دارو با پزشک معالج خود در موارد زیر مشورت نمائید :

· در صورت وجود یا سابقه هر نوع حساسیت به این دارو .

· در صورت بارداری و یا شیردهی

· در صورتیکه بیمار کودک و یا فرد مسن باشد.

· در صورت مصرف سایر داروها.

· در صورت ابتلاء به سایر بیماریها مخصوصا" ابتلا به نارسایی کبدی.


2- جهت مصرف صحیح این دارو به نکات زیر دقت نمائید:

· دارو را طبق نظر پزشک مصرف نموده و از تغییر مقدار آن بپرهیزید.

· دارو را بر حسب نظر پزشک با غذا و یا بدون غذا مصرف نمایید. در صورت بروز عوارض گوارشی دارو را با غذا مصرف نمایید .

· اثرات ضد افسردگی و ضد اضطراب دارو تقریبا" پس از 4 هفته ظاهر شده و ممکن است این زمان برای بروز اثرات ضد وسواس آن طولانی تر گردد.

· در صورت فراموش کردن یک نوبت از مصرف دارو، با پزشک مشورت نمایید زیرا برای برخی از بیماران مصرف دارو در صبح و برای برخی دیگر مصرف در بعد از ظهر توصیه می گردد .

· دارو را در بسته بندی اصلی و در شرایط قید شده بر روی آن نگهداری نمایید .

3- در طول مصرف دارو به نکات زیر دقت نمائید:

· جهت بررسی پیشرفت درمان مرتبا" با پزشک در ارتباط باشید.

· در صورت نیاز به استفاده از داروهای دیگر، حتما" پزشک را مطلع نمایید.

· از مصرف همزمان این دارو با ترکیبات حاوی الکل خودداری نمائید.

· مصرف این دارو ممکن است سبب خواب آلودگی شود، بنابراین در طول مصرف دارو در هنگام رانندگی و یا اعمالی که نیاز به هشیاری دارد، احتیاط نمایید.

· در صورت نیاز به قطع دارو حتما پزشک معالج را در جریان قراردهید زیرا ممکن است کاهش تدریجی دارو مورد نیاز باشد.

مصرف در دوران بارداری وشیر دهی :

مصرف این دارو در دوران بارداری و یا شیردهی تنها زمانی مجاز است که نیاز به آن کاملا محرز شده باشد و فواید حاصله به طور کامل بر زیان احتمالی آن بر روی جنین و یا نوزاد برتری داشته باشد.

هشدارها:

· تا 14 روز پس از و یا در طول مصرف این دارو ، از مصرف این دارو ، از مصرف داروهای مهارکننده MAO خودداری کرده و نیز تا 14 روز پس از و یا در طول مصرف داروهای مهار کننده MAO از مصرف سرترالین خودداری نمائید.

· در صورت مصرف داروهایی نظیر استمیزول ، دیژیتوکسین ، موکلوبماید ، داروهای محرک سروتونین و یا داروهایی با فعالیت سروتونرژیکی مانند ترفنادین ، ضد افسردگی های سه حلقه ای و وارفارین پزشک معالج را در جریان قراردهید .

· ممکن است دارو موجب افزایش حالات افسردگی و یا سرخوشی در برخی از بیماران گردد. احتمال بروز این حالات در بیماران با سابقه تغییر خلق بیشتر است .

· جهت قطع مصرف دارو باید مقدار را به تدریج کاهش داد تا بیمار دچار عوارض قطع مصرف نگردد . این عوارض شامل آشفتگی ، اضطراب ، سردرد ، افزایش تعریق ، بی خوابی ، تهوع ، لرزش و خستگی بی دلیل می باشد.

· از تجویز مقادیر بالای دارو به بیمارانی که تمایل به خودکشی داشته و یا الکلی می باشند ، خودداری کنید.

مقدار و نحوه مصرف دارو :

مقدار مصرف هر دارو را پزشک تعیین می کند ، ولی مقدار مصرف معمولی این دارو به قرار زیر است :

1- بزرگسالان :

· برای افسردگی و یا بیماری وسواس ، دوز اولیه 50 میلی گرم تک دوز بصورت خوراکی در صبح و یا بعدازظهر تجویز می گردد. در صورت نیاز و تحمل بیمار، پس از جند هفته مقدار دارو را به مقدار 50 میلی گرم و با تناوب حداقل یک هفته در میان افزایش دهید .

توجه:

برخی پزشکان دوز اولیه را 25 میلی گرم بصورت خوراکی به مدت 1 الی 2 روز تجویز می کنند .

· برای بیماری اضطراب (پاتیک) ، دوز اولیه 25 میلی گرم تک دوز بصورت خوراکی در صبح و یا بعد از ظهر

تجویز می گردد . پس از یک هفته باید دوز دارو به 50 میلیگرم تک دوز افزایش یابد. در صورت نیاز و تحمل بیمار

، پس از چند هفته مقدار دارو را به مقدار 50 میلیگرم و با تناوب حداقل یک هفته در میان افزایش دهید .

توجه :

برای بیماران دارای نارسایی کبدی ، دوز دارو باید تعدیل گردد.

دوز معمول برای بزرگسالان 200 میلی گرم در روز می باشد .

2- کودکان :

· برای افسردگی و یا بیماری اضطراب (پاتیک) کودکان توصیه نمی گردد.

· برای بیماری وسواس ، در کودکان 6 تا 13 سال ، دوز اولیه 25 میلی گرم تک دوز بصورت خوراکی در صبح و یا بعد ازظهر تجویز می گردد. در صورت نیاز و تحمل بیمار ، مقدار دارو را با تناوب حداقل یک هفته در میان افزایش دهید .

· در کودکان 13 تا 17 سال ، دوز اولیه 50 میلی گرم تک دوز بصورت خوراکی در صبح و یا بعدازظهر تجویز می گردد. در صورت نیاز و تحمل بیمار ، مقدار دارو را با تناوب حداقل یک هفته در میان افزایش دهید .

توجه :

برای کنترل تجویز مناسب ، با توجه به وزن کودک مقدار دوز را تعیین نمایید .

دوز معمول دارو برای کودکان 200 میلی گرم در دوز می باشد .

3- کهنسالان :

· برای بیماری اضطراب (پاتیک) ، افسردگی و وسواس ، دوز اولیه 25 میلیگرم تک دوز بصورت خوراکی در صبح و یا بعد از ظهر تجویز می گردد. در صورت نیاز و تحمل بیمار ، مقدار دارو را به تدریج افزایش دهید.

عوارض جانبی :

هر دارو به موازات اثرات درمانی مطلوب ، ممکن است باعث بروز برخی عوارض ناخواسته نیز بشود. اگرچه تمام این عوارض در یک فرد دیده نمی شود لیکن ؛

1- عوارض جانبی که نیاز به توجهات پزشکی دارند عبارتند از :

· عوارض با شیوع بیشتر: کاهش تمایلات جنسی

· عوارض جانبی با شیوع کمتر: خونریزیهای غیر طبیعی (نقاط قرمز در سطح پوست) ، آکاتزیا (عدم تحمل وضعیت نشسته)، بزرگی و احساس کشیدگی پستان و یا ترشح شیر در خانمها ، عوارض اکستراپیرامیدال ، گرفتگی و پرش ناگهانی عضلات ، تب، سرگیجه ، خشکی دهان ، افزایش احساس تشنگی ، خستگی ، تغییرات ناگهانی و بی اراده خلق ، تپش قلب ، راش پوستی ، احساس خارش در پوست .

2- عوارض جانبی که در صورت ادامه بروز و یا مزاحمت برای بیمار نیاز به توجهات پزشکی دارند عبارتند از :

عوارض با شیوع بیشتر : سرگیجه ، کاهش اشتها ، اسهال یا مدفوع نرم ، خشکی دهان ، تهوع ، گرفتگی معده ، کاهش وزن ، سردرد، افزایش تعریق ، بی خوابی ، خستگی ، لرزش .

عوارض نادر : آشفتگی ، اضطراب ، تغییر دید ، یبوست ، گرگرفتگی و یا قرمزی پوست ، کاهش اشتها ، استفراغ ، خمیازه .

مسمومیت :

در صورت مصرف اتفاقی بیش از مقادیر توصیه شده ، فورا" به پزشک مراجعه نمائید.

شرایط نگهداری و توصیه های عمومی :

1- دارو را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید .

2- از مصرف داروهای تاریخ گذشته خوداری کنید .

3- دارو را در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد ، دور از نور و رطوبت نگهداری کنید .

بسته بندی : این دارو به صورت قرصهای 50 میلی گرمی در بسته های 100 عددی
عرضه می گردد


نظرات() 


رضا
چهارشنبه 8 بهمن 1393 11:18 ب.ظ
سلام دکترخسته نباشیدمن24سالمه که ازخیلی وقت پیش اضطراب در جمع داشتم و از اینکه در یک جمع حرف بزنم یا بهم نگاه کنن خیلی مضطرب میشدم و نمیتونستم خوب حرف بزنم چند ماه پیش به پزشک مراجعه کردم که گفتن اضطراب اجتماعی سوشیال فوبیا است و قرص سرترالین را برایم تجویز نمودند به خاطر اینکه باعث گیجی من شد و دوره امتحان شدیدا خواب آلود بودم مصرف نکردم حالا وقتی راه میرم گیجم در طول چند ماه مصرف تغییری دربیماری ام ندیدم.لطفا راهنمایی نمایید. ممنون
مهدی فرجی
چهارشنبه 8 بهمن 1393 05:49 ب.ظ
بنام خدا
باسلام، من 10 سال پیش حملات پانیک داشتم با خوردن سیتالوپرام 20 شرکت هگزال وزاناکسخوب شدم الان مدتی است که دوباره حملات شروع شده ،به یک متخصص اعصاب وروان مراجعه کردم وایشان هالوپریدول 5/.وآسنترا تجویز کرده والان 11 روز است که مصرف می کنم حالم کمی خوب شده ولی میخواهیم هالوپریدول را کنار بگذارم آیا هالوپریدول در درمان دارویی من جایگاه خاصی داردیا اینکه جای هالوپریدول را بازاناکس عوض کنم. با تشکر
کامبیز
دوشنبه 29 دی 1393 07:42 ق.ظ
با سلام چند ساله دکتر سرترالین و الانزپین تجویز کرده اما بخاطر مصرف خود سرانه دیازپام7.5مگ در روز میترسم قرصهارو بخورم/میخواستم بدونم مصرف همزمان سرترالین با دیازپام مشکل دارد یا نه واگر دارد راه کارش چیست/ودر ضمن به این خاطر میترسم چند سال سیتالوپرام مصرف میکردم واضطرابم را بیشتر میکرد میترسم سرترالین هم همینطور باشد/و در اخر راه قطع دیازپام چیست چون من واقعا اضطراب شدید دارم 3ساله از خانه بیرون نرفتم لطفا مرا راهنمایی فرمایید قبلا از زحمات شما کمال تشکررا دارم
شبنم
شنبه 27 دی 1393 02:25 ب.ظ
سلام دکتر به من قرص ۱۰۰میلی گرمی سرتالین داده که با خوردن یک دانه از قرصها معده درد شدید گرفتم می خواستم بدونم ادامه بدم یا دوز پایین قرص رو باید مصرف کنم ممنون
محمد
جمعه 26 دی 1393 11:10 ق.ظ
سلام من حدود چند ماهی هست از سرترالین استفاده میکنم اگر خدا بخاد تصمیم به ازدواج دارم حالا باید تست اعتیاد بدم حالا ازمایش من مثبت در میاد یعنی سرترالین جزو مواد مخدر محسوب میشه؟
چهارشنبه 24 دی 1393 09:28 ق.ظ
با سلام و تشكر . همسرم دچار OCD شده است . با توجه به اینكه در دوران شیردهی نوزاد 2 ماهه می باشد آیا مصرف زولفت با دوز 100 تا 150 میلی گرم در روز برای ایشان مضر می باشد ؟
فائزه
یکشنبه 21 دی 1393 08:16 ب.ظ
سلام ، من 10 سال داروهای ضد افسردگی مثل سیتالوپرام یا سرترالین استفاده کردم با تجویز پزشک الان روزی یه سرترالین 100 میخورم و دوماهو نیم باردارم خیلی نگرانم به بچه ام آسیب برسه
هرچند دکتر گفت نگران نباش
ولی لطفا شما هم راهنمایی کنید
مهدی یوسفی
یکشنبه 21 دی 1393 11:50 ق.ظ
با سلام و عرض ادب من هشت سال است که دچار افسردگی شدهام و دکترهای زیادی رفته‌ام ولی خوب نشده‌ام به تشخیص خودم صبحها قرص بوپروپیون150 و سیتا لوپرام 20 و ریتالین و شبها ایمیپرامین 50 و اگزازپام 20وکلرووکلرودیازپوکساید20 و هالوپریدول ١١ مصرفمی کنم به ترس اقفسزرگی و با خود درگیر شدن خواب سبک وقتیبا کسی دعوا می‌کنم هفته‌ها د مورد ان فکر می‌کنمایا درست وایا یا هم تداخل دارند لطفا جواب دهید ممنون
مهدی یوسفی
یکشنبه 21 دی 1393 10:24 ق.ظ
با سلام و عرض ادب من هشت سال است که دچار افسردگی شدهام و دکترهای زیادی رفته‌ام ولی خوب نشده‌ام به تشخیص خودم صبحها قرص بوپروپیون150 و سیتا لوپرام 20 و ریتالین و شبها ایمیپرامین 50 و اگزازپام 20وکلرووکلرودیازپوکساید20 و هالوپریدول ١١ مصرفمی کنم به ترس اقفسزرگی و با خود درگیر شدن خواب سبک وقتیبا کسی دعوا می‌کنم هفته‌ها د مورد ان فکر می‌کنمایا درست وایا یا هم تداخل دارند لطفا جواب دهید ممنون
ایمان
پنجشنبه 18 دی 1393 03:08 ب.ظ
سلام
من مدت 10 ساله ریسپریدون مصرف میکنم و میزان آن به مقدار 2میل صبح ظهر وشب است.
این دارو به شدت ذهن مرا تضعیف کرده به طوری که به درستی دیگر نمیتوانم بیاندیشم و مطالعه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید برای قطع آن باید چه کار کنم ؟و چه داروی جایگزینی برای آن وجود دارد که دچار عوارض قطع نشوم ؟
حسن
پنجشنبه 18 دی 1393 09:46 ق.ظ
سلام
دوستان عزیز در مورد درمان انزال زودرس در سایت SHIATEB.COM مطالب خوب و مفیدی بیان شده است.به امید سلامتی همه شما عزیزان
جمعه 12 دی 1393 12:33 ق.ظ
آیا میشود بجای سرترالین 50 از قرص سرترالین 100 استفاده کرد/
دریا
جمعه 12 دی 1393 12:30 ق.ظ
سلام من به شدت ا ضرب دارم به طوری که قادر به بیرون رفتن از خانه نیستم قرص سرتان 50 مصرف میکنم حدودا یک سال هیچ تغییری نکرده ام چرا
Pyscho
چهارشنبه 10 دی 1393 11:52 ق.ظ
سلام مجدد
دوستان بر اساس تحقیقاتی که انجام گرفته و دیروز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده باید بگم کسانی که قرص اسنترا سرترالین مصرف کرده اند و درحال مصرف این قرص هستند بعد از حداکثر 7سال بر اثر ایست قلبی یا سکنه مغزی یا خودکشی از دست میروند و هیچ راه برگشتی برای این فاجعه گزارش داده نشده.خدا همتونو رحمت کنه ههههههههههههههه
شوخی بود جدی نگیرید.
اصلا روزی 10کیلو بخور!
ثنا
سه شنبه 9 دی 1393 11:53 ب.ظ
سلام من 29 ساله و مجرد هستمزاز سن هفده سالگی دچار وسواس فکری در پاکی و طهارت و نماز شدم زیر نظر پزشک قرص هم خوردم اما چون باعث اضافه وزن شدیدم می شد و نتیجه زیا ی در بر نداشت قطعش کردم الان حدود چهار ساله قرص مصرف نکردم اما بیماریم همچنان باقیه خیلی هم سعی کردم باهاش مقابله کنم ولی بیشتر وقتها نمی تونم الان دوباره یه دکتری قرص آسنترا را بهم معرفی کرد و گفت خیلی بی ضرره ولی من چونمی خوام در آزمون دکترا شرکت کنم نمی دونم دارو را شر ع کنم یا نه آخه تن بروشور دارو نوشته توانایی ذهنی و فکری کاهش پیدا می کنه من راراهنمایی کنید
اوا
دوشنبه 8 دی 1393 01:50 ب.ظ
سلام می خواستم ببینم قرصسرترالین100برای زودانزالی موثره یانه؟
رضا
دوشنبه 1 دی 1393 11:58 ق.ظ
با عرض سلام
بنده دو ماه پیش دچار حملات پانیک شدم و دکتر برام فلوکستین 20 و کلردیازپوکساید تجویز کرد.
مدتی بهتر شدم اما بعد گذشت مدت دوماه که هم چنان قرص هارو مصرف میکردم احساس ناامیدی از آینده و بی علاقگی نسبت به اطرافیان رو داشتم.
به پزشک متخصص اعصاب و روان مراجعه کردم ایشون فرمودند که فلوکستین رو قطع کنم و سرترالین رو با دوز مدنظر ایشون مصرف کنم.
سوال بنده این بود که پزشک فرمودند فلوکستین رو قطع کنم،این قطع ناگهانی مشکل ایجاد نمیکنه؟
و آیا کدام برای این حالات بنده موثره؟
asal
یکشنبه 30 آذر 1393 03:14 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید من 3 هفته است که قرص سرترالین 50 استفاده میکنم ایا در زمان پریود میتونم از کپولس فیفول استفاده کنم ،لطفا راهنماییم کنید،ممنون
شنبه 29 آذر 1393 07:34 ب.ظ
میگن زندگی زیباست..ماتماشامیکنیم..سهم ما غم خوردنو قرص خوردن است...!
شنبه 29 آذر 1393 07:27 ب.ظ
سلام
حسن
شنبه 29 آذر 1393 12:24 ب.ظ
سلام
دوستان عزیز جهت شناخت و درمان بیماری وسواس توصیه می كنم كتاب ( وسواس" شناخت و راه های درمان ) نوشته آقای علی محمد حیدری نراقی را مطالعه نمایید . این كتاب در حال حاضر در سایت ( مركز تعلیمات اسلامی واشنگتن ) موجود می باشد. به امید سلامتی همه شما عزیزان
ناشناس
شنبه 29 آذر 1393 07:33 ق.ظ
سلاممادرم کم خونی داره دکترش گفته نباید قرص سرترالین مصرف کنی باعث کم خونی میشه الان خود سر قطع کرده سه چهار روز هست سرگیجه شده میخواستم بدونم ایا قطع این دارو میتونه تاثیر گذار باشه در سرگیجگیش یا خیر ؟
شبنم
جمعه 28 آذر 1393 01:55 ق.ظ
با سلام مدت ۲سال هست که بی حوصله شدم بعضی وقتها با خودم حرف میزنم ومعمولا صبحا که از خواب بلند می شم برای ۱۰ثانیه با خودم فکر می کنم کجا هستم و بعضی اوقات دچار فراموشی می شم دکتر به من قرص سرتالین داده ولی تا بحال استفاده نکردم کی خواستم بدونم مشکلم
جمعه 28 آذر 1393 12:31 ق.ظ
نکنید این کار را با خودتون من 3 سال پیش 4ماه دارو خوردم 2هفته یکبار داروهامو تغیر میدادند هیچ دارویی بهم نمیساخت قطع کردم ورزش کردم خوب بودم نقاشی مکردم بعد از 3 سال دوباره حالم بد شد بار اول نفهمیدم چه بلایی سرم امده ولی این دفعه اگاهم.ما باید با واقعیت های زندگیمون روبرو بشیم ونزاریم کار به اینجا برسه .خداوند تنها نیرویی که حال ما رو میدنه بعد از 11سال نماز خوندن شروع کردم ورزش میکنم میرقصم مطمئن باشید ایمانتون رو از دست ندید خدا با ماست.
حسن
چهارشنبه 26 آذر 1393 03:39 ب.ظ
سلام
دوستان عزیز با توجه به تجربیات چندین ساله من یك روش درمان بیماری های اعصاب اصلاح خوراك و استفاده از گیاهان دارویی زیر نظر یك پزشك طب سنتی خوب می باشد. آقای دكتر روازاده یكی از بهترین پزشكان طب سنتی می باشد. برای به دست آوردن شماره تلفن و آدرس ایشان به سایت دكتر حسین روازاده مراجعه كنید. در ضمن سایت shiateb.com سایت مناسبی می باشد. به امید سلامتی همه شما عزیزان
رضا ر
شنبه 22 آذر 1393 07:20 ق.ظ
سلام من50ساله برای زود انزالی به پزشک مراجعه کردم سرترالین 0(زولوفت)به مدت 2ماه تجویز کردند که خیلی خوب جواب دادبعداقطع دارو همان حالت برگشت باز به توسیه پزشک دوباره شروع کردم ام هرزمان که دارو تمام میشود وقطع میکنم همان حالت زود انزالی برمی گردد الان مدتیست که روزانه 25میلی مصرف میکنم سوال این است که ایا درمان دراز مدت عوارض دارد؟یاشمادارویدیگری توصیه میکنید ضمنامدتی ست احساس میکنم تمایلم کم شده توصیه شماچیست ایا به مصرف قرص بستگی دارد متشکر م
مجید
چهارشنبه 19 آذر 1393 05:24 ب.ظ
سلام دکتر باوفا
من چند سالی است دچار استرس هستم به دلیل مشکلات اجتماعی و خانوادگی من یک ادم افسرده هستم من مغازه دار هستم حوصله حرف زدن با مشتری را ندارم همش دوست دارم با مشتری دعوا کنم من اجدواز نا موفق داشتم و خیلی از این موضوع رنج میبرم
حدودا 2 ماه پبش یکی از مشتر هامون که دکتر هست قرص اسنترا 50 معرفی کرد حالم بهتر شده ولی هنوز استرس دارم
میخواسم بدونم قرص فلوکستین برام موثره یا نه؟
تروخدا خواهش میکنم کمک کنید
ممنون
آیت
دوشنبه 17 آذر 1393 09:50 ق.ظ
سلام و خسته نباشید
مرد 33 ساله و متاهل ،
10-12 سال میشه قرص ضد افسردگی مصرف میکنم الان سرترالین 200 میلی گرم در روز و دپاکین 250 میلی گرم در روز مصرف میکنم تا حالا فلوکستین، سرترالین، فلووکسامین، کبومیپرامین و چنتا قرص دیگه خوردم سرترالین رو حدود 2.5 سال هست میخورم و دپاکین رو حدود 1.5 سال.میخواستم بپرسم که مصرف این داروها ممکنه باعث بشه که تو اسپرم و جنین و باروری مشکل ایجاد شه.خواهشمندم راهنمایی کنید.
maryam
دوشنبه 10 آذر 1393 07:51 ب.ظ
سلام خسته نباشید.35 ساله هستم دچار افسردگی شدم به دو پزشک مراجعه کردم یک پزشک سرترالین و دیگری فلوکسیتین تجویز کردند میدونم این دو دارو از یک خانواذه هستند اما تصمیم اینکه کدوم دارو رو بخورم برام سخته ممنون میشم راهنماییم کنید
مریم
چهارشنبه 5 آذر 1393 11:08 ق.ظ
با سلام خواهش میکنم پاسخ دهید بخاطر داشتن آندومتریوز قرص دانازول 100 مصرف میکنم ولی پس از یکماه مصرف دچار اظطراب و استرس خیلی شدید شدم تنگی نفس گرفتم و حالات بی قراری شدید و بغض و گریه فکر میکنم میخوام بمیرم دکتر بهم سرترالین داده ولی هنوز نخوردم ی دکترم کلودکسازپاید نمیدونم کدومو مصرف کنم بهتره????با توجه به اینکه تهوع و سرگیجه شدید هم دارم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox